Söke Bodrum Arası Kaç KM

Söke Bodrum arası kaç km; yazımızda öncelikle Söke ve Bodrum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Söke Bodrum arası kaç km? Söke Bodrum arası kaç saat? Söke Bodrum yol tarifi? Söke Bodrum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Söke ile Bodrum İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Söke ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Söke ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,064 km2’dir. Söke ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 45′ 7.0596” Kuzey ve 27° 24′ 20.3976” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bodrum ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Söke Bodrum Arası Kaç KM

Söke Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 km’dir. Söke Bodrum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 80 km’dir.

Söke Bodrum Arası Kaç KM

Söke Bodrum Arası Kaç Saat

Söke Bodrum arası kaç saat; Söke Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Söke Bodrum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Söke Bodrum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 80 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Söke Bodrum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Söke Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 130 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 11 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Söke Bodrum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Söke Bodrum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Söke’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Söke’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.