İçeriğe geç

Düzce Sivas Arası Kaç KM

Düzce Sivas arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Sivas şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Sivas arası kaç km? Düzce Sivas arası kaç saat? Düzce Sivas yol tarifi? Düzce Sivas arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Sivas İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Sivas ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Sivas ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Sivas ili yüzölçümü yaklaşık 3,488 km2’dir. Sivas ilinin coğrafi konumu ise 35°50’ ve 38°14’ doğu, 38°42’ ve 40°16’ kuzey GPS koordinatlarıdır.

Düzce Sivas Arası Kaç KM

Düzce Sivas arası mesafe karayolu ile yaklaşık 672 km’dir. Düzce Sivas arası mesafe havayolu ile yaklaşık 512 km’dir.

Düzce Sivas Arası Kaç KM

Düzce Sivas Arası Kaç Saat

Düzce Sivas arası kaç saat; Düzce Sivas arası mesafe karayolu ile yaklaşık 672 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Sivas arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Düzce Sivas arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 512 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Düzce Sivas Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Sivas arası mesafe karayolu ile yaklaşık 672 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 37 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 54 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Sivas Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Sivas arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sivas’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sivas’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.