İçeriğe geç

Şırnak Zonguldak Arası Kaç KM

Şırnak Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Şırnak ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Şırnak Zonguldak arası kaç km? Şırnak Zonguldak arası kaç saat? Şırnak Zonguldak yol tarifi? Şırnak Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Şırnak ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Şırnak ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Şırnak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Şırnak ili yüzölçümü yaklaşık 7.172 km2’dir. Şırnak ilinin coğrafi konumu ise 37° 33′ 47″ Kuzey ile 42° 33′ 44″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Şırnak Zonguldak Arası Kaç KM

Şırnak Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1476 km’dir. Şırnak Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1015 km’dir.

Şırnak Zonguldak Arası Kaç KM

Şırnak Zonguldak Arası Kaç Saat

Şırnak Zonguldak arası kaç saat; Şırnak Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1476 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Şırnak Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Şırnak Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1015 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat 30 dakika

Otobüs ile;

18 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 51 dakika

Şırnak Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Şırnak Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1476 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 82 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 119 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Şırnak Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Şırnak Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Şırnak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şırnak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.