İçeriğe geç

Eskişehir Şırnak Arası Kaç KM

Eskişehir Şırnak arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Şırnak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Şırnak arası kaç km? Eskişehir Şırnak arası kaç saat? Eskişehir Şırnak yol tarifi? Eskişehir Şırnak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Şırnak İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Şırnak ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Şırnak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Şırnak ili yüzölçümü yaklaşık 7.172 km2’dir. Şırnak ilinin coğrafi konumu ise 37° 33′ 47″ Kuzey ile 42° 33′ 44″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Şırnak Arası Kaç KM

Eskişehir Şırnak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1376 km’dir. Eskişehir Şırnak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1066 km’dir.

Eskişehir Şırnak Arası Kaç KM

Eskişehir Şırnak Arası Kaç Saat

Eskişehir Şırnak arası kaç saat; Eskişehir Şırnak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1376 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Şırnak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Şırnak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1066 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 30 dakika

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat

Eskişehir Şırnak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Şırnak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1376 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 76 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 111 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Şırnak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Şırnak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Şırnak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şırnak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.