İçeriğe geç

Düzce Sinop Arası Kaç KM

Düzce Sinop arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Sinop şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Sinop arası kaç km? Düzce Sinop arası kaç saat? Düzce Sinop yol tarifi? Düzce Sinop arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Sinop İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Sinop ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Sinop ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Sinop ili yüzölçümü yaklaşık 5,862 km2’dir. Sinop ilinin coğrafi konumu ise 40 48′- 42 02′ kuzey, 32 43′— 34 37′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce Sinop Arası Kaç KM

Düzce Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 473 km’dir. Düzce Sinop arası mesafe havayolu ile yaklaşık 359 km’dir.

Düzce Sinop Arası Kaç KM

Düzce Sinop Arası Kaç Saat

Düzce Sinop arası kaç saat; Düzce Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 473 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Sinop arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Düzce Sinop arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 359 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Düzce Sinop Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 473 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 38 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Sinop Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Sinop arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sinop’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sinop’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.