İçeriğe geç

Bilecik Sinop Arası Kaç KM

Bilecik Sinop arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Sinop şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Sinop arası kaç km? Bilecik Sinop arası kaç saat? Bilecik Sinop yol tarifi? Bilecik Sinop arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Sinop İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sinop ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Sinop ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Sinop ili yüzölçümü yaklaşık 5,862 km2’dir. Sinop ilinin coğrafi konumu ise 40 48′- 42 02′ kuzey, 32 43′— 34 37′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Sinop Arası Kaç KM

Bilecik Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 639 km’dir. Bilecik Sinop arası mesafe havayolu ile yaklaşık 482 km’dir.

Bilecik Sinop Arası Kaç Saat

Bilecik Sinop arası kaç saat; Bilecik Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 639 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bilecik Sinop arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Sinop arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 482 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Bilecik Sinop Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 639 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 36 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 52 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Sinop Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Sinop arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sinop’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sinop’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.