İçeriğe geç

Sinop Ayancık Arası Kaç KM

Sinop Ayancık arası kaç km; yazımızda öncelikle Sinop ve Ayancık şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sinop Ayancık arası kaç km? Sinop Ayancık arası kaç saat? Sinop Ayancık yol tarifi? Sinop Ayancık arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sinop ile Ayancık İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Sinop ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Sinop ilinin yüzölçümü yaklaşık 5,805km2’dir.Sinop ilinin coğrafi konumu ise 42° 1′ 40.7028” Kuzey ve 35° 9′ 6.2136” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Ayancık ilçesi;

Karadenizbölgesinde yer alan Ayancıkilçesinin yüzölçümü yaklaşık 862km2dir.Ayancık ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 56′ 44.8980” Kuzey ve 34° 35′ 18.0672” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Sinop Ayancık Arası Kaç KM

Sinop Ayancık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 km’dir.

Sinop Ayancık Arası Kaç KM

Sinop Ayancık Arası Kaç Saat

Sinop Ayancık arası kaç saat; Sinop Ayancık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Sinop Ayancık arası mesafe otobüs ile yaklaşık2 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Sinop Ayancık Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sinop Ayancık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sinop Ayancık Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sinop Ayancık arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sinop’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sinop’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ayancık’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ayancık’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.