Sincan Akçakoca Arası Kaç KM

Sincan Akçakoca arası kaç km; yazımızda öncelikle Sincan ve Akçakoca şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sincan Akçakoca arası kaç km? Sincan Akçakoca arası kaç saat? Sincan Akçakoca yol tarifi? Sincan Akçakoca arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sincan ile Akçakoca İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Sincan ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Sincan ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 880 km2’dir. Sincan ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 58′ 0.3036” Kuzey ve 32° 35′ 3.2244” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Akçakoca ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Akçakoca ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 380 km2dir. Akçakoca ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 5′ 17.4516” Kuzey ve 31° 7′ 26.3136” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sincan Akçakoca Arası Kaç KM

Sincan Akçakoca arası mesafe karayolu ile yaklaşık 281 km’dir.

Sincan Akçakoca Arası Kaç KM

Sincan Akçakoca Arası Kaç Saat

Sincan Akçakoca arası kaç saat; Sincan Akçakoca arası mesafe karayolu ile yaklaşık 281 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Sincan Akçakoca arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Sincan Akçakoca Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sincan Akçakoca arası mesafe karayolu ile yaklaşık 281 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 23 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sincan Akçakoca Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sincan Akçakoca arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Akçakoca’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Akçakoca’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.