Şile Ağva Arası Kaç KM

Şile Ağva arası kaç km; yazımızda öncelikle Şile ve Ağva şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Şile Ağva arası kaç km? Şile Ağva arası kaç saat? Şile Ağva yol tarifi? Şile Ağva arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Şile ile Ağva İli Hakkında Genel Bilgiler

Şile ili;

Marmara bölgesinde yer alan Şile ilinin yüzölçümü yaklaşık 800 km2’dir. Şile ilinin coğrafi konumu ise 41° 10′ 29.6544” Kuzey ve 29° 36′ 34.5204” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ağva ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Ağva ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 300 km2dir. Ağva ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 8′ 19.1508” Kuzey ve 29° 51′ 21.8232” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Şile Ağva Arası Kaç KM

Şile Ağva arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 km’dir.

Şile Ağva Arası Kaç KM

Şile Ağva Arası Kaç Saat

Şile Ağva arası kaç saat; Şile Ağva arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Şile Ağva arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

40 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Şile Ağva Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Şile Ağva arası mesafe karayolu ile yaklaşık 35 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Şile Ağva Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Şile Ağva arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Şile’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şile’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ağva’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ağva’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.