İçeriğe geç

Siirt Zonguldak Arası Kaç KM

Siirt Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Siirt ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Siirt Zonguldak arası kaç km? Siirt Zonguldak arası kaç saat? Siirt Zonguldak yol tarifi? Siirt Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Siirt ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Siirt ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Siirt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Siirt ili yüzölçümü yaklaşık 6,182 km2’dir. Siirt ilinin coğrafi konumu ise 41° 57′ doğu boylamı ve 37° 55′ kuzey enlemi GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Siirt Zonguldak Arası Kaç KM

Siirt Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1451 km’dir. Siirt Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 954 km’dir.

Siirt Zonguldak Arası Kaç KM

Siirt Zonguldak Arası Kaç Saat

Siirt Zonguldak arası kaç saat; Siirt Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1451 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Siirt Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Siirt Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 954 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat 30 dakika

Otobüs ile;

18 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Siirt Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Siirt Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1451 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 80 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 117 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Siirt Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Siirt Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Siirt’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Siirt’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.