İçeriğe geç

Giresun Siirt Arası Kaç KM

Giresun Siirt arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Siirt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Siirt arası kaç km? Giresun Siirt arası kaç saat? Giresun Siirt yol tarifi? Giresun Siirt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Siirt İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Siirt ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Siirt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Siirt ili yüzölçümü yaklaşık 6,182 km2’dir. Siirt ilinin coğrafi konumu ise 41° 57′ doğu boylamı ve 37° 55′ kuzey enlemi GPS koordinatlarıdır.

Giresun Siirt Arası Kaç KM

Giresun Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 703 km’dir. Giresun Siirt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 452 km’dir.

Giresun Siirt Arası Kaç KM

Giresun Siirt Arası Kaç Saat

Giresun Siirt arası kaç saat; Giresun Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 703 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Giresun Siirt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Siirt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 452 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Giresun Siirt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 703 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Siirt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Siirt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Siirt’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Siirt’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.