İçeriğe geç

Düzce Siirt Arası Kaç KM

Düzce Siirt arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Siirt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Siirt arası kaç km? Düzce Siirt arası kaç saat? Düzce Siirt yol tarifi? Düzce Siirt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Siirt İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Siirt ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Siirt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Siirt ili yüzölçümü yaklaşık 6,182 km2’dir. Siirt ilinin coğrafi konumu ise 41° 57′ doğu boylamı ve 37° 55′ kuzey enlemi GPS koordinatlarıdır.

Düzce Siirt Arası Kaç KM

Düzce Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1320 km’dir. Düzce Siirt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 982 km’dir.

Düzce Siirt Arası Kaç KM

Düzce Siirt Arası Kaç Saat

Düzce Siirt arası kaç saat; Düzce Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1320 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Siirt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Siirt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 982 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 48 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 48 dakika

Düzce Siirt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1320 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 73 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 106 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Siirt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Siirt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Siirt’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Siirt’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.