İçeriğe geç

Bolu Siirt Arası Kaç KM

Bolu Siirt arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Siirt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Siirt arası kaç km? Bolu Siirt arası kaç saat? Bolu Siirt yol tarifi? Bolu Siirt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Siirt İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Siirt ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Siirt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Siirt ili yüzölçümü yaklaşık 6,182 km2’dir. Siirt ilinin coğrafi konumu ise 41° 57′ doğu boylamı ve 37° 55′ kuzey enlemi GPS koordinatlarıdır.

Bolu Siirt Arası Kaç KM

Bolu Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1253 km’dir. Bolu Siirt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 943 km’dir.

Bolu Siirt Arası Kaç Saat

Bolu Siirt arası kaç saat; Bolu Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1253 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. Bolu Siirt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir. Bolu Siirt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 943 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Bolu Siirt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Siirt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1253 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 69 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 101 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Siirt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Siirt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Siirt’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Siirt’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.