İçeriğe geç

Seydiler Yol Tarifi

Kastamonu Seydiler yol tarifi; yazımızda öncelikle Seydiler şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Seydiler’e nasıl gidilir? Seydiler yol tarifi? Seydiler yol haritası? Seydiler İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Seydiler İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Kastamonu’nun ilçesi olan Seydiler, Kastamonu’nun yerleşim yerlerinden biridir. Seydiler İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 233 km2’dir. Seydiler ilçesinin rakımı ise 1.043 m olarak hesaplanmıştır. Seydiler ilçesinin Kuzeyinde Küre, doğusunda Devrekani, batısında Ağlı, Güneyinde ise Kastamonu Merkez ilçeleri bulunmaktadır. Seydiler ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Seydiler İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Seydiler ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 4.014 nüfusa sahiptir.

Seydiler İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Seydiler Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Seydiler’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Seydiler Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Seydiler’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Seydiler’e Nasıl Gidilir? Seydiler Yol Tarifi

Seydiler’e kara yolu ya da hava yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Seydiler’e gelebilirsiniz. Seydiler karayolu ile Kastamonu şehir merkezine 60.3 km, İstanbul’a yaklaşık 550 km, Ankara’ya yaklaşık 273 km, İzmir’den ise yaklaşık 901 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından Kastamonu Şehir Merkezinde yer alan Kastamonu Havalimanı’na gidebilirsiniz. Kastamonu Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Seydiler ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı yoktur.