İçeriğe geç

Serik Kemer Arası Kaç KM

Serik Kemer arası kaç km; yazımızda öncelikle Serik ve Kemer şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Serik Kemer arası kaç km? Serik Kemer arası kaç saat? Serik Kemer yol tarifi? Serik Kemer arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Serik ile Kemer İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Serik ilçesi;

Akdenizbölgesinde yer alan Serik ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,263km2’dir.Serik ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 55′ 2.6400” Kuzey ve 31° 6′ 16.0056” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Kemer ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kemerilçesinin yüzölçümü yaklaşık 412km2dir.Kemer ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 36′ 10.0476” Kuzey ve 30° 33′ 35.1396” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Serik Kemer Arası Kaç KM

Serik Kemer arası mesafe karayolu ile yaklaşık 84 km’dir.

Serik Kemer Arası Kaç KM

Serik Kemer Arası Kaç Saat

Serik Kemer arası kaç saat; Serik Kemer arası mesafe karayolu ile yaklaşık 84 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakikasürmektedir. Serik Kemer arası mesafe otobüs ile yaklaşık2 saat 30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Serik Kemer Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Serik Kemer arası mesafe karayolu ile yaklaşık 84 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Serik Kemer Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Serik Kemer arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Serik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Serik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kemer’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kemer’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.