İçeriğe geç

Selçuk Şirince Arası Kaç KM

Selçuk Şirince arası kaç km; yazımızda öncelikle Selçuk ve Şirince şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Selçuk Şirince arası kaç km? Selçuk Şirince arası kaç saat? Selçuk Şirince yol tarifi? Selçuk Şirince arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Selçuk ile Şirince İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Selçuk ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Selçuk ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 317km2’dir.Selçuk ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 57′ 3.0384” Kuzey ve 27° 22′ 11.8308” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Şirince ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Şirinceilçesinin yüzölçümü yaklaşık –km2dir.Şirince ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 56′ 27″ Kuzey ile 27° 26′ 0″ DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Selçuk Şirince Arası Kaç KM

Selçuk Şirince arası mesafe karayolu ile yaklaşık 8 km’dir.

Selçuk Şirince Arası Kaç KM

Selçuk Şirince Arası Kaç Saat

Selçuk Şirince arası kaç saat; Selçuk Şirince arası mesafe karayolu ile yaklaşık kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 dakikasürmektedir. Selçuk Şirince arası mesafe otobüs ile yaklaşık 30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

15 dakika

Otobüs ile;

30 dakika

Selçuk Şirince Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Selçuk Şirince arası mesafe karayolu ile yaklaşık kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 1litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 1 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Selçuk Şirince Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Selçuk Şirince arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Selçuk’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Selçuk’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Şirince’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şirince’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.