Selçuk Kuşadası Arası Kaç KM

Selçuk Kuşadası arası kaç km; yazımızda öncelikle Selçuk ve Kuşadası şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Selçuk Kuşadası arası kaç km? Selçuk Kuşadası arası kaç saat? Selçuk Kuşadası yol tarifi? Selçuk Kuşadası arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Selçuk ile Kuşadası İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Selçuk ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Selçuk ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 317 km2’dir. Selçuk ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 57′ 3.0384” Kuzey ve 27° 22′ 11.8308” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kuşadası ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Kuşadası ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 265 km2dir. Kuşadası ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 51′ 28.4904” Kuzey ve 27° 15′ 39.6540” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Selçuk Kuşadası Arası Kaç KM

Selçuk Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 20 km’dir.

Selçuk Kuşadası Arası Kaç KM

Selçuk Kuşadası Arası Kaç Saat

Selçuk Kuşadası arası kaç saat; Selçuk Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 20 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Selçuk Kuşadası arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Selçuk Kuşadası Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Selçuk Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 20 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 2 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Selçuk Kuşadası Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Selçuk Kuşadası arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Selçuk’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Selçuk’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kuşadası’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kuşadası’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.