Seferihisar Şirince Arası Kaç KM

Seferihisar Şirince arası kaç km; yazımızda öncelikle Seferihisar ve Şirince şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Seferihisar Şirince arası kaç km? Seferihisar Şirince arası kaç saat? Seferihisar Şirince yol tarifi? Seferihisar Şirince arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Seferihisar ile Şirince İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Seferihisar ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Seferihisar ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 375 km2’dir. Seferihisar ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 11′ 42.5328” Kuzey ve 26° 50′ 3.8472” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Şirince ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Şirince ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Şirince ilçesinin coğrafi konumu 37° 56′ 27″ Kuzey ile 27° 26′ 0″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Seferihisar Şirince Arası Kaç KM

Seferihisar Şirince arası mesafe karayolu ile yaklaşık 78 km’dir.

Seferihisar Şirince Arası Kaç KM

Seferihisar Şirince Arası Kaç Saat

Seferihisar Şirince arası kaç saat; Seferihisar Şirince arası mesafe karayolu ile yaklaşık 78 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Seferihisar Şirince arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Seferihisar Şirince Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Seferihisar Şirince arası mesafe karayolu ile yaklaşık 78 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Seferihisar Şirince Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Seferihisar Şirince arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Seferihisar’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Seferihisar’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Şirince’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şirince’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.