İçeriğe geç

Seben Yol Tarifi

Bolu Seben yol tarifi; yazımızda öncelikle Seben şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Seben’e nasıl gidilir? Seben yol tarifi? Seben yol haritası? Seben İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Seben İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu’nun ilçesi olan Seben, Bolu’nun yerleşim yerlerinden biridir. Seben İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 683 km2’dir. Seben ilçesinin rakımı ise 759 m olarak hesaplanmıştır. Seben ilinin Kuzeyinde Bolu merkez, doğusunda ise Kıbrıscık, batısında Mudurnu, Güneyinde ise Ankara ilçeleri bulunmaktadır. Seben ilçesi Karsal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Seben İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Seben ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 5.083 nüfusa sahiptir.

Seben İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Seben Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Seben’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Seben Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Seben’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Seben’e Nasıl Gidilir? Seben Yol Tarifi

Seben’e kara yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Seben’e gelebilirsiniz. Seben karayolu ile Bolu şehir merkezine 61,3 km, İstanbul’a yaklaşık 316 km, Ankara’ya yaklaşık 199 km, İzmir’den ise yaklaşık 668 km uzaklıktadır. Hava yolu ve demir yolu ile ulaşımı yoktur.