Sarıyer Maltepe Arası Kaç KM

Sarıyer Maltepe arası kaç km; yazımızda öncelikle Sarıyer ve Maltepe şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sarıyer Maltepe arası kaç km? Sarıyer Maltepe arası kaç saat? Sarıyer Maltepe yol tarifi? Sarıyer Maltepe arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sarıyer ile Maltepe İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Sarıyer ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Sarıyer ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 153 km2’dir. Sarıyer ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 9′ 58.7808” Kuzey ve 29° 2′ 59.8200” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Maltepe ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Maltepe ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 53 km2dir. Maltepe ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 56′ 59.2872” Kuzey ve 29° 10′ 26.2200” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sarıyer Maltepe Arası Kaç KM

Sarıyer Maltepe arası mesafe karayolu ile yaklaşık 37 km’dir.

Sarıyer Maltepe Arası Kaç KM

Sarıyer Maltepe Arası Kaç Saat

Sarıyer Maltepe arası kaç saat; Sarıyer Maltepe arası mesafe karayolu ile yaklaşık 37 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Sarıyer Maltepe arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

50 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Sarıyer Maltepe Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sarıyer Maltepe arası mesafe karayolu ile yaklaşık 37 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sarıyer Maltepe Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sarıyer Maltepe arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sarıyer’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sarıyer’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Maltepe’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Maltepe’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.