Şanlıurfa Düzce Arası Kaç KM

Şanlıurfa Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Şanlıurfa ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Şanlıurfa Düzce arası kaç km? Şanlıurfa Düzce arası kaç saat? Şanlıurfa Düzce yol tarifi? Şanlıurfa Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Şanlıurfa ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Şanlıurfa ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Şanlıurfa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Şanlıurfa ili yüzölçümü yaklaşık 19,451 km2’dir. Şanlıurfa ilinin coğrafi konumu ise 36° 40’ 08.1″N 38° 01’24.8″N Kuzey 37° 51’19.3″E 40° 13’46.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Şanlıurfa Düzce Arası Kaç KM

Şanlıurfa Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1081 km’dir. Şanlıurfa Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 768 km’dir.

Şanlıurfa Düzce Arası Kaç KM

Şanlıurfa Düzce Arası Kaç Saat

Şanlıurfa Düzce arası kaç saat; Şanlıurfa Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1081 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Şanlıurfa Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Şanlıurfa Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 768 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 31 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 31 dakika

Şanlıurfa Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Şanlıurfa Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1081 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 60 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 87 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Şanlıurfa Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Şanlıurfa Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Şanlıurfa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şanlıurfa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.