Şanlıurfa Bilecik Arası Kaç KM

Şanlıurfa Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Şanlıurfa ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Şanlıurfa Bilecik arası kaç km? Şanlıurfa Bilecik arası kaç saat? Şanlıurfa Bilecik yol tarifi? Şanlıurfa Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Şanlıurfa ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Şanlıurfa ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Şanlıurfa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Şanlıurfa ili yüzölçümü yaklaşık 19,451 km2’dir. Şanlıurfa ilinin coğrafi konumu ise 36° 40’ 08.1″N 38° 01’24.8″N Kuzey 37° 51’19.3″E 40° 13’46.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Şanlıurfa Bilecik Arası Kaç KM

Şanlıurfa Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1109 km’dir. Şanlıurfa Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 835 km’dir.

Şanlıurfa Bilecik Arası Kaç Saat

Şanlıurfa Bilecik arası kaç saat; Şanlıurfa Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1109 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Şanlıurfa Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Şanlıurfa Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 835 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Şanlıurfa Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Şanlıurfa Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1109 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 61 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 89 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Şanlıurfa Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Şanlıurfa Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Şanlıurfa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Şanlıurfa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.