Samsun Zonguldak Arası Kaç KM

Samsun Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Samsun ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Samsun Zonguldak arası kaç km? Samsun Zonguldak arası kaç saat? Samsun Zonguldak yol tarifi? Samsun Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz

Samsun ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Samsun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Samsun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Samsun ili yüzölçümü yaklaşık 9.725 km2’dir. Samsun ilinin coğrafi konumu ise 41.27900°N 36.33700°E GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Samsun Zonguldak Arası Kaç KM

Samsun Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 528 km’dir. Samsun Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 381 km’dir.

Samsun Zonguldak Arası Kaç KM

Samsun Zonguldak Arası Kaç Saat

Samsun Zonguldak arası kaç saat; Samsun Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 528 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Samsun Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Samsun Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 381 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Samsun Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Samsun Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 528 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 43 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Samsun Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Samsun Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Samsun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Samsun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.