Samsun Ünye Arası Kaç KM

Samsun Ünye arası kaç km; yazımızda öncelikle Samsun ve Ünye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Samsun Ünye arası kaç km? Samsun Ünye arası kaç saat? Samsun Ünye yol tarifi? Samsun Ünye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Samsun ile Ünye İli Hakkında Genel Bilgiler

Samsun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Samsun ilinin yüzölçümü yaklaşık 9.725 km2’dir. Samsun ilinin coğrafi konumu ise 41.27900°N 36.33700°E GPS koordinatlarıdır.

Ünye ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ünye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 569 km2’dir. Ünye ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 7′ 38.0604” Kuzey ve 37° 17′ 19.0860” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Samsun Ünye Arası Kaç KM

Samsun Ünye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 km’dir. Samsun Ünye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 85 km’dir.

Samsun Ünye Arası Kaç KM

Samsun Ünye Arası Kaç Saat

Samsun Ünye arası kaç saat; Samsun Ünye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Samsun Ünye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Samsun Ünye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 85 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Samsun Ünye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Samsun Ünye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Samsun Ünye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Samsun Ünye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Samsun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Samsun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ünye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ünye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.