Samsun Merzifon Arası Kaç KM

Samsun Merzifon arası kaç km; yazımızda öncelikle Samsun ve Merzifon şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Samsun Merzifon arası kaç km? Samsun Merzifon arası kaç saat? Samsun Merzifon yol tarifi? Samsun Merzifon arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Samsun ile Merzifon İli Hakkında Genel Bilgiler

Samsun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Samsun ilinin yüzölçümü yaklaşık 9,352 km2’dir. Samsun ilinin coğrafi konumu ise 41° 16′ 46.9236” Kuzey ve 36° 20′ 9.8412” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Merzifon ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Merzifon ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 888 km2dir. Merzifon ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 52′ 29.1756” Kuzey ve 35° 27′ 42.3144” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Samsun Merzifon Arası Kaç KM

Samsun Merzifon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 105 km’dir.

Samsun Merzifon Arası Kaç KM

Samsun Merzifon Arası Kaç Saat

Samsun Merzifon arası kaç saat; Samsun Merzifon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 105 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Samsun Merzifon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Samsun Merzifon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Samsun Merzifon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 105 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Samsun Merzifon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Samsun Merzifon arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Samsun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Samsun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Merzifon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Merzifon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.