Samsun Gebze Arası Kaç KM

Samsun Gebze arası kaç km; yazımızda öncelikle Samsun ve Gebze şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Samsun Gebze arası kaç km? Samsun Gebze arası kaç saat? Samsun Gebze yol tarifi? Samsun Gebze arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Samsun ile Gebze İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Samsun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Samsun ilinin yüzölçümü yaklaşık 9,352 km2’dir. Samsun ilinin coğrafi konumu ise 41° 16′ 46.9236” Kuzey ve 36° 20′ 9.8412” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gebze ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gebze ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 418 km2dir. Gebze ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 48′ 9.0612” Kuzey ve 29° 26′ 23.2620” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Samsun Gebze Arası Kaç KM

Samsun Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 685 km’dir.

Samsun Gebze Arası Kaç KM

Samsun Gebze Arası Kaç Saat

Samsun Gebze arası kaç saat; Samsun Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 685 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Samsun Gebze arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Samsun Gebze Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Samsun Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 685 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 55 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Samsun Gebze Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Samsun Gebze arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Samsun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Samsun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gebze’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gebze’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.