İçeriğe geç

Samsun Düzce Arası Kaç KM

Samsun Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Samsun ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Samsun Düzce arası kaç km? Samsun Düzce arası kaç saat? Samsun Düzce yol tarifi? Samsun Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Samsun ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Samsun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Samsun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Samsun ili yüzölçümü yaklaşık 9.725 km2’dir. Samsun ilinin coğrafi konumu ise 41.27900°N 36.33700°E GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Samsun Düzce Arası Kaç KM

Samsun Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 522 km’dir. Samsun Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 437 km’dir.

Samsun Düzce Arası Kaç KM

Samsun Düzce Arası Kaç Saat

Samsun Düzce arası kaç saat; Samsun Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 522 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Samsun Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Samsun Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 437 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Samsun Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Samsun Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 522 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 42 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Samsun Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Samsun Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Samsun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Samsun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.