İçeriğe geç

Samsun Çarşamba Arası Kaç KM

Samsun Çarşamba Adana arası kaç km; yazımızda öncelikle Samsun Çarşamba ve Adana şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Samsun Çarşamba Adana arası kaç km? Samsun Çarşamba Adana arası kaç saat? Samsun Çarşamba Adana yol tarifi? Samsun Çarşamba Adana arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Samsun Çarşamba ile Adana İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Samsun Çarşamba ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Samsun Çarşamba ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 774 km2’dir. Samsun Çarşamba ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 11′ 54.6864” Kuzey ve 36° 43′ 18.5556” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Adana ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Adana ilinin yüzölçümü yaklaşık 14,125 km2dir. Adana ilinin coğrafi konumu ise 36° 59′ 29.1156” Kuzey ve 35° 19′ 50.9880” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Samsun Çarşamba Adana Arası Kaç KM

Samsun Çarşamba Adana arası mesafe karayolu ile yaklaşık 777 km’dir.

Samsun Çarşamba Adana Arası Kaç KM

Samsun Çarşamba Adana Arası Kaç Saat

Samsun Çarşamba Adana arası kaç saat; Samsun Çarşamba Adana arası mesafe karayolu ile yaklaşık 777 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Samsun Çarşamba Adana arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Samsun Çarşamba Adana Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Samsun Çarşamba Adana arası mesafe karayolu ile yaklaşık 777 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 63 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Samsun Çarşamba Adana Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Samsun Çarşamba Adana arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Samsun Çarşamba’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Samsun Çarşamba’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Adana’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Adana’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.