İçeriğe geç

Samsun Bilecik Arası Kaç KM

Samsun Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Samsun ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Samsun Bilecik arası kaç km? Samsun Bilecik arası kaç saat? Samsun Bilecik yol tarifi? Samsun Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Samsun ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Samsun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Samsun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Samsun ili yüzölçümü yaklaşık 9.725 km2’dir. Samsun ilinin coğrafi konumu ise 41.27900°N 36.33700°E GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Samsun Bilecik Arası Kaç KM

Samsun Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 688 km’dir. Samsun Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 551 km’dir.

Samsun Bilecik Arası Kaç Saat

Samsun Bilecik arası kaç saat; Samsun Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 688 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Samsun Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Samsun Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 551 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Samsun Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Samsun Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 688 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 56 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Samsun Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Samsun Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Samsun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Samsun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.