Salihli İzmir Arası Kaç KM

Salihli İzmir arası kaç km; yazımızda öncelikle Salihli ve İzmir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Salihli İzmir arası kaç km? Salihli İzmir arası kaç saat? Salihli İzmir yol tarifi? Salihli İzmir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Salihli ile İzmir İli Hakkında Genel Bilgiler

Salihli ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Salihli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,359 km2’dir. Salihli ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 29′ 13.4736” Kuzey ve 28° 8′ 16.9872” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 11.891 km2’dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38.41273°N 27.13838°E GPS koordinatlarıdır.

Salihli İzmir Arası Kaç KM

Salihli İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 km’dir. Salihli İzmir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 90 km’dir.

Salihli İzmir Arası Kaç KM

Salihli İzmir Arası Kaç Saat

Salihli İzmir arası kaç saat; Salihli İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Salihli İzmir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Salihli İzmir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 90 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Salihli İzmir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Salihli İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Salihli İzmir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Salihli İzmir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Salihli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Salihli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.