Salihli Alaşehir Arası Kaç KM

Salihli Alaşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Salihli ve Alaşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Salihli Alaşehir arası kaç km? Salihli Alaşehir arası kaç saat? Salihli Alaşehir yol tarifi? Salihli Alaşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Salihli ile Alaşehir İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Salihli ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Salihli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,359 km2’dir. Salihli ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 29′ 13.4736” Kuzey ve 28° 8′ 16.9872” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Alaşehir ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Alaşehir ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 971 km2dir. Alaşehir ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 21′ 16.0488” Kuzey ve 28° 30′ 59.5476” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Salihli Alaşehir Arası Kaç KM

Salihli Alaşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 40 km’dir.

Salihli Alaşehir Arası Kaç KM

Salihli Alaşehir Arası Kaç Saat

Salihli Alaşehir arası kaç saat; Salihli Alaşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 40 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Salihli Alaşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

50 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Salihli Alaşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Salihli Alaşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 40 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Salihli Alaşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Salihli Alaşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Salihli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Salihli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Alaşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Alaşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.