Saklıkent Fethiye Arası Kaç KM

Saklıkent Fethiye arası kaç km; yazımızda öncelikle Saklıkent ve Fethiye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Saklıkent Fethiye arası kaç km? Saklıkent Fethiye arası kaç saat? Saklıkent Fethiye yol tarifi? Saklıkent Fethiye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Saklıkent ile Fethiye İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Saklıkent ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Saklıkent ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 16,43 km2’dir. Saklıkent ilçesinin coğrafi konumu ise 36°28′07.62″K 29°24′12.31″D GPS koordinatlarıdır.

Fethiye ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Fethiye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 875 km2dir. Fethiye ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 39′ 33.2820” Kuzey ve 29° 7′ 34.8492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Saklıkent Fethiye Arası Kaç KM

Saklıkent Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 47 km’dir.

Saklıkent Fethiye Arası Kaç KM

Saklıkent Fethiye Arası Kaç Saat

Saklıkent Fethiye arası kaç saat; Saklıkent Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 47 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Saklıkent Fethiye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

50 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Saklıkent Fethiye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Saklıkent Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 47 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Saklıkent Fethiye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Saklıkent Fethiye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Saklıkent’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Saklıkent’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Fethiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Fethiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.