Sakarya Uşak Arası Kaç KM

Sakarya Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Sakarya ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sakarya Uşak arası kaç km? Sakarya Uşak arası kaç saat? Sakarya Uşak yol tarifi? Sakarya Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sakarya ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Sakarya ili yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′50″K 30°27′24″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Sakarya Uşak Arası Kaç KM

Sakarya Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 350 km’dir. Sakarya Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 249 km’dir.

Sakarya Uşak Arası Kaç KM

Sakarya Uşak Arası Kaç Saat

Sakarya Uşak arası kaç saat; Sakarya Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 350 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Sakarya Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Sakarya Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 249 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

50 dakika

Sakarya Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sakarya Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 350 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 20 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 29 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sakarya Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sakarya Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.