Tekirdağ Sakarya Arası Kaç KM

Tekirdağ Sakarya arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Sakarya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Sakarya arası kaç km? Tekirdağ Sakarya arası kaç saat? Tekirdağ Sakarya yol tarifi? Tekirdağ Sakarya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Sakarya İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu  GPS koordinatlarıdır.

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Sakarya ili yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′50″K 30°27′24″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Sakarya Arası Kaç KM

Tekirdağ Sakarya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 301 km’dir. Tekirdağ Sakarya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 244 km’dir.

Tekirdağ Sakarya Arası Kaç KM

Tekirdağ Sakarya Arası Kaç Saat

Tekirdağ Sakarya arası kaç saat; Tekirdağ Sakarya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 301 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Sakarya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Sakarya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 244 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Tekirdağ Sakarya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Sakarya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 301 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 17 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 25 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Sakarya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Sakarya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.