İçeriğe geç

Sakarya Gümüşhane Arası Kaç KM

Sakarya Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Sakarya ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sakarya Gümüşhane arası kaç km? Sakarya Gümüşhane arası kaç saat? Sakarya Gümüşhane yol tarifi? Sakarya Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sakarya ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Sakarya ili yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′50″K 30°27′24″D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Sakarya Gümüşhane Arası Kaç KM

Sakarya Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 965 km’dir. Sakarya Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 769 km’dir.

Sakarya Gümüşhane Arası Kaç KM

Sakarya Gümüşhane Arası Kaç Saat

Sakarya Gümüşhane arası kaç saat; Sakarya Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 965 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Sakarya Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Sakarya Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 769 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 31 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 31 dakika

Sakarya Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sakarya Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 965 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 78 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sakarya Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sakarya Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.