Sakarya Gebze Arası Kaç KM

Sakarya Gebze arası kaç km; yazımızda öncelikle Sakarya ve Gebze şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sakarya Gebze arası kaç km? Sakarya Gebze arası kaç saat? Sakarya Gebze yol tarifi? Sakarya Gebze arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sakarya ile Gebze İli Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ilinin yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40° 46′ 23.0700” Kuzey ve 30° 23′ 41.3412” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gebze ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gebze ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 418 km2dir. Gebze ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 48′ 9.0612” Kuzey ve 29° 26′ 23.2620” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sakarya Gebze Arası Kaç KM

Sakarya Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 km’dir.

Sakarya Gebze Arası Kaç KM

Sakarya Gebze Arası Kaç Saat

Sakarya Gebze arası kaç saat; Sakarya Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Sakarya Gebze arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Sakarya Gebze Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sakarya Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sakarya Gebze Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sakarya Gebze arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gebze’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gebze’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.