İçeriğe geç

Sakarya Erzincan Arası Kaç KM

Sakarya Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Sakarya ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sakarya Erzincan arası kaç km? Sakarya Erzincan arası kaç saat? Sakarya Erzincan yol tarifi? Sakarya Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sakarya ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Sakarya ili yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′50″K 30°27′24″D GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km² ’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Sakarya Erzincan Arası Kaç KM

Sakarya Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 905 km’dir. Sakarya Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 781 km’dir.

Sakarya Erzincan Arası Kaç KM

Sakarya Erzincan Arası Kaç Saat

Sakarya Erzincan arası kaç saat; Sakarya Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 905 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Sakarya Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Sakarya Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 781 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 32 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 32 dakika

Sakarya Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sakarya Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 905 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 50 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 73 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sakarya Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sakarya Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.