İçeriğe geç

Sakarya Bolu Arası Kaç KM


Sakarya Bolu arası kaç km;
yazımızda öncelikle Sakarya ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sakarya Bolu arası kaç km? Sakarya Bolu arası kaç saat? Sakarya Bolu yol tarifi? Sakarya Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sakarya ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Sakarya ili yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′50″K 30°27′24″D GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Sakarya Bolu Arası Kaç KM

Sakarya Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 125 km’dir. Sakarya Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 103 km’dir.

İstanbul Adana Arası Kaç KM

Sakarya Bolu Arası Kaç Saat

Sakarya Bolu arası kaç saat; Sakarya Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 125 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Sakarya Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Sakarya Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 103 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 38 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uçak ile;

38 dakika

Sakarya Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sakarya Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 125 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 11 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sakarya Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sakarya Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.