İçeriğe geç

Sakarya Bilecik Arası Kaç KM


Sakarya Bilecik arası kaç km;
yazımızda öncelikle Sakarya ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sakarya Bilecik arası kaç km? Sakarya Bilecik arası kaç saat? Sakarya Bilecik yol tarifi? Sakarya Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sakarya ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Sakarya ili yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′50″K 30°27′24″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Sakarya Bilecik Arası Kaç KM

Sakarya Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 103 km’dir. Sakarya Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 73 km’dir.

Sakarya Bilecik Arası Kaç Saat

Sakarya Bilecik arası kaç saat; Sakarya Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 103 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Sakarya Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Sakarya Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 73 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uçak ile;

35 dakika

Sakarya Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sakarya Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 103 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sakarya Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sakarya Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.