Sakarya Bayburt Arası Kaç KM

Sakarya Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Sakarya ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sakarya Bayburt arası kaç km? Sakarya Bayburt arası kaç saat? Sakarya Bayburt yol tarifi? Sakarya Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sakarya ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Sakarya ili yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′50″K 30°27′24″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Sakarya Bayburt Arası Kaç KM

Sakarya Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 987 km’dir. Sakarya Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 831 km’dir.

Sakarya Bayburt Arası Kaç Saat

Sakarya Bayburt arası kaç saat; Sakarya Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 987 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Sakarya Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Sakarya Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 831 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Sakarya Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sakarya Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 987 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sakarya Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sakarya Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.