İçeriğe geç

Düzce Rize Arası Kaç KM

Düzce Rize arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Rize şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Rize arası kaç km? Düzce Rize arası kaç saat? Düzce Rize yol tarifi? Düzce Rize arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Rize İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Rize ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Rize ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Rize ili yüzölçümü yaklaşık 3,920 km2’dir. Rize ilinin coğrafi konumu ise 41.025513 enlem ve 40.517666 boylam GPS koordinatlarıdır.

Düzce Rize Arası Kaç KM

Düzce Rize arası mesafe karayolu ile yaklaşık 997 km’dir. Düzce Rize arası mesafe havayolu ile yaklaşık 836 km’dir.

Düzce Rize Arası Kaç KM

Düzce Rize Arası Kaç Saat

Düzce Rize arası kaç saat; Düzce Rize arası mesafe karayolu ile yaklaşık 997 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Düzce Rize arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Düzce Rize arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 836 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Düzce Rize Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Rize arası mesafe karayolu ile yaklaşık 997 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 80 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Rize Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Rize arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Rize’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Rize’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.