İçeriğe geç

Piraziz Yol Tarifi

Giresun Piraziz yol tarifi; yazımızda öncelikle Piraziz şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Piraziz’e nasıl gidilir? Piraziz yol tarifi? Piraziz yol haritası? Piraziz İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Piraziz İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun’un ilçesi olan Piraziz, Giresun’un yerleşim yerlerinden biridir. Piraziz İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 127 km2’dir. Piraziz ilçesinin rakımı ise 3 m olarak hesaplanmıştır. Piraziz ilinin doğusunda ise Bulancak, batısında Ordu ilçeleri bulunmaktadır. Piraziz ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Piraziz İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Piraziz ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 14.310 nüfusa sahiptir.

Piraziz İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Piraziz Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Piraziz’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Piraziz Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Piraziz’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Piraziz’e Nasıl Gidilir? Piraziz Yol Tarifi

Piraziz’e kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya

 kara yolu toplu taşıma araçları ile Piraziz’e gelebilirsiniz. Piraziz karayolu ile Giresun şehir merkezine 40.6 km, İstanbul’a yaklaşık 908 km, Ankara’ya yaklaşık 574 km, İzmir’den ise yaklaşık 1.261 km uzaklıktadır. Hava yolu ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.