İçeriğe geç

Perşembe Yol Tarifi

Ordu Perşembe yol tarifi; yazımızda öncelikle Perşembe şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Perşembe’ye nasıl gidilir? Perşembe yol tarifi? Perşembe yol haritası? Perşembe İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Perşembe İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu’nun ilçesi olan Perşembe, Ordu’nun yerleşim yerlerinden biridir. Perşembe İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 217 km2’dir. Perşembe ilçesinin rakımı ise 7 m olarak hesaplanmıştır. Perşembe ilçesinin doğusunda Altınordu, batısında Fatsa ilçeleri bulunmaktadır. Perşembe ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Perşembe İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Perşembe ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 31.542 nüfusa sahiptir.

Perşembe İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Perşembe Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Perşembe’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Perşembe Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Perşembe’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Perşembe’ye Nasıl Gidilir? Perşembe Yol Tarifi

Perşembe’ye kara yolu ya da hava yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Perşembe’ye gelebilirsiniz. Perşembe karayolu ile Ordu şehir merkezine 77.7 km, İstanbul’a yaklaşık 890 km, Ankara’ya yaklaşık 556 km, İzmir’den ise yaklaşık 1.243 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından Ordu Şehir Merkezinde yer alan Ordu Giresun Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ordu Giresun Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Perşembe ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı yoktur.