Pendik Yalova Arası Kaç KM

Pendik Yalova arası kaç km; yazımızda öncelikle Pendik ve Yalova şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Pendik Yalova arası kaç km? Pendik Yalova arası kaç saat? Pendik Yalova yol tarifi? Pendik Yalova arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Pendik ile Yalova İli Hakkında Genel Bilgiler

Pendik ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Pendik ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 190 km2’dir. Pendik ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 52′ 45.5736” Kuzey ve 29° 15′ 29.2860” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Yalova ili;

Marmara bölgesinde yer alan Yalova ilinin yüzölçümü yaklaşık 850 km2dir. Yalova ilinin coğrafi konumu ise 40° 39′ 17.6256” Kuzey ve 29° 17′ 3.0660” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Pendik Yalova Arası Kaç KM

Pendik Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 km’dir.

Pendik Yalova Arası Kaç KM

Pendik Yalova Arası Kaç Saat

Pendik Yalova arası kaç saat; Pendik Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Pendik Yalova arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Pendik Yalova Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Pendik Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Pendik Yalova Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Pendik Yalova arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Pendik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Pendik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yalova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yalova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.