Pendik Sabiha Gökçen Arası Kaç KM

Pendik Sabiha Gökçen arası kaç km; yazımızda öncelikle Pendik ve Sabiha Gökçen şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Pendik Sabiha Gökçen arası kaç km? Pendik Sabiha Gökçen arası kaç saat? Pendik Sabiha Gökçen yol tarifi? Pendik Sabiha Gökçen arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Pendik ile Sabiha Gökçen İli Hakkında Genel Bilgiler

Pendik ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Pendik ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 190 km2’dir. Pendik ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 52′ 45.5736” Kuzey ve 29° 15′ 29.2860” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sabiha Gökçen ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Sabiha Gökçen ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Sabiha Gökçen ilçesinin coğrafi konumu ise 40°53′54″K 029°18′33″D GPS koordinatlarıdır.

Pendik Sabiha Gökçen Arası Kaç KM

Pendik Sabiha Gökçen arası mesafe karayolu ile yaklaşık 14 km’dir.

Pendik Sabiha Gökçen Arası Kaç KM

Pendik Sabiha Gökçen Arası Kaç Saat

Pendik Sabiha Gökçen arası kaç saat; Pendik Sabiha Gökçen arası mesafe karayolu ile yaklaşık 14 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Pendik Sabiha Gökçen arası mesafe otobüs ile yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

20 dakika

Otobüs ile;

40 dakika

Pendik Sabiha Gökçen Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Pendik Sabiha Gökçen arası mesafe karayolu ile yaklaşık 14 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 1 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 2 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Pendik Sabiha Gökçen Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Pendik Sabiha Gökçen arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Pendik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Pendik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sabiha Gökçen’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sabiha Gökçen’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.