Pendik İzmit Arası Kaç KM

Pendik İzmit arası kaç km; yazımızda öncelikle Pendik ve İzmit şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Pendik İzmit arası kaç km? Pendik İzmit arası kaç saat? Pendik İzmit yol tarifi? Pendik İzmit arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Pendik ile İzmit İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Pendik ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Pendik ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 190 km2’dir. Pendik ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 52′ 45.5736” Kuzey ve 29° 15′ 29.2860” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmit ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan İzmit ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 480 km2dir. İzmit ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 45′ 55.5912” Kuzey ve 29° 56′ 26.9124” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Pendik İzmit Arası Kaç KM

Pendik İzmit arası mesafe karayolu ile yaklaşık 70 km’dir.

Pendik İzmit Arası Kaç KM

Pendik İzmit Arası Kaç Saat

Pendik İzmit arası kaç saat; Pendik İzmit arası mesafe karayolu ile yaklaşık 70 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Pendik İzmit arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Pendik İzmit Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Pendik İzmit arası mesafe karayolu ile yaklaşık 70 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 6 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Pendik İzmit Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Pendik İzmit arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Pendik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Pendik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan İzmit’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmit’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.