Osmaniye Zonguldak Arası Kaç KM

Osmaniye Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Osmaniye ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Osmaniye Zonguldak arası kaç km? Osmaniye Zonguldak arası kaç saat? Osmaniye Zonguldak yol tarifi? Osmaniye Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Osmaniye ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye Zonguldak Arası Kaç KM

Osmaniye Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 848 km’dir. Osmaniye Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 621 km’dir.

Osmaniye Zonguldak Arası Kaç KM

Osmaniye Zonguldak Arası Kaç Saat

Osmaniye Zonguldak arası kaç saat; Osmaniye Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 848 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Osmaniye Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Osmaniye Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 621 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Osmaniye Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Osmaniye Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 848 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 68 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Osmaniye Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Osmaniye Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.