Osmaniye Yalova Arası Kaç KM

Osmaniye Yalova arası kaç km; yazımızda öncelikle Osmaniye ve Yalova şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Osmaniye Yalova arası kaç km? Osmaniye Yalova arası kaç saat? Osmaniye Yalova yol tarifi? Osmaniye Yalova arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Osmaniye ile Yalova İli Hakkında Genel Bilgiler

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Yalova ili;

Marmara bölgesinde yer alan Yalova ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Yalova ili yüzölçümü yaklaşık 798 km2’dir. Yalova ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′ ve 29° 35′ Doğu, 40° 28′ ve 40° 45′ Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye Yalova Arası Kaç KM

Osmaniye Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 km’dir. Osmaniye Yalova arası mesafe havayolu ile yaklaşık 723 km’dir.

Osmaniye Yalova Arası Kaç KM

Osmaniye Yalova Arası Kaç Saat

Osmaniye Yalova arası kaç saat; Osmaniye Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Osmaniye Yalova arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Osmaniye Yalova arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 723 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Osmaniye Yalova Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Osmaniye Yalova arası mesafe karayolu ile yaklaşık 986 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Osmaniye Yalova Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Osmaniye Yalova arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yalova’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yalova’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.