Osmaniye Uşak Arası Kaç KM

Osmaniye Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Osmaniye ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Osmaniye Uşak arası kaç km? Osmaniye Uşak arası kaç saat? Osmaniye Uşak yol tarifi? Osmaniye Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Osmaniye ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye Uşak Arası Kaç KM

Osmaniye Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 771 km’dir. Osmaniye Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 627 km’dir.

Osmaniye Uşak Arası Kaç KM

Osmaniye Uşak Arası Kaç Saat

Osmaniye Uşak arası kaç saat; Osmaniye Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 771 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Osmaniye Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Osmaniye Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 627 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Osmaniye Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Osmaniye Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 771 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 62 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Osmaniye Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Osmaniye Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.