Osmaniye Tunceli Arası Kaç KM

Osmaniye Tunceli arası kaç km; yazımızda öncelikle Osmaniye ve Tunceli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Osmaniye Tunceli arası kaç km? Osmaniye Tunceli arası kaç saat? Osmaniye Tunceli yol tarifi? Osmaniye Tunceli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Osmaniye ile Tunceli İli Hakkında Genel Bilgiler

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Tunceli ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Tunceli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tunceli ili yüzölçümü yaklaşık 7.774 km2’dir. Tunceli ilinin coğrafi konumu ise 39.2105°K 39.6505°D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye Tunceli Arası Kaç KM

Osmaniye Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 538 km’dir. Osmaniye Tunceli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 368 km’dir.

Osmaniye Tunceli Arası Kaç KM

Osmaniye Tunceli Arası Kaç Saat

Osmaniye Tunceli arası kaç saat; Osmaniye Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 538kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Osmaniye Tunceli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Osmaniye Tunceli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 368 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Osmaniye Tunceli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Osmaniye Tunceli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 538 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 44 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Osmaniye Tunceli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Osmaniye Tunceli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tunceli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tunceli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.